HAKKIMIZDA KAPASİTEMİZ FELSEFEMİZ GALERİ GERÇEKLEŞTİRDİKLERİMİZ GERÇEKLEŞTİRECEKLERİMİZ İLETİŞİM

KAPASİTEMİZ

Kurulduğumuzdan bu güne kadar imza attığımız projelerde daima birikimimize güvendik. Doğru yaklaşımlar ve olası problemlere karşı aldığımız etkin önlemler bu birikimin gelişmesini ve bugünkü konumuna ulaşmasını sağladı. İnanöz İnşaat ve Ticaret Ltd. Şti. olarak öncelikle insana yatırım yapmaya özen gösterdik. Personelimizin eğitimi için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak pozisyonu ne olursa olsun tüm çalışanlarımızın başarılı olabilmesi için gerek eğitimi verdik.

Makine ve teçhizatlarımızı gelişen teknolojiye ayak uyduracak şekilde yeniledik, Türk inşaat sektörünün en modern makine parkuruna sahip olmayı amaçladık. Yatırımlarımızı doğru yönlendirerek yabancı firmalara rakip olacak alt yapıyı oluşturduk. “İnşaat” kavramını geniş bir yelpazede yorumlayıp başından beri farklı alanlarda, farklı yapılar üzerinde çalıştık. Böylece tecrübemizi artırarak hizmet alanımızı genişletmeyi amaçladık.

 
Tüm bu gelişmeler paralelinde finansal pozisyonumuzu doğru betimleyip, “hep bir sonraki proje” ye konsantre olarak bugünlere ulaştık. Tüm bu bileşenler bize ister yurt içi ister yurt dışı, ister büyük, ister çok büyük olsun her türlü projeye imza atma kapasitesi sağlıyor. Sektörün emrinde çalıştığımız 25 yıllık maraton gelecekte de aynı performansla sürecek.

 2001 © İnanoz İnşaat | Her hakkı saklıdır

Powered by ODAKnet